Kosacki Budownictwo

Kosacki Budownictwo to przede wszystkim doświadczony i profesjonalny partner biznesowy świadczący szeroko pojęte usługi budownalne w Białymstoku.

Prowadzimy działalność developerską skupiającą się na budowie na gruntach własnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i wolnostojących. Inwestycje te usytuowane są w najlepszych lokalizacjach.

Nasza kadra kierownicza ma bardzo duże doświadczenie w realizacji projektów budowlanych. Członkowie zarządu od 2004 roku sprawowali opiekę nad budową wielu kompleksów mieszkaniowych na terenie Białegostoku.

W ostatnim czasie nasza firma rozpoczęła szeroko pojęte, bardzo rozwojowe prace mające na celu usprawnienie procesów budowlanych przez wykorzystanie innowacyjnych materiałów i technologii dążąc do zmniejszenia energochłonności oraz zwiększenia komfortu użytkowania budowanych przez nas obiektów.

Obecnie stosujemy szereg innowacyjnych rozwiązań. Ostatnio budowane bloki przy ulicy Ogrodniczki i Św.A.Boboli zostały oddane do użytku w przeciągu około roku od momentu "wbicia łopaty w ziemię".

Kilka ostatnich naszych przedsięwzięć to realizacje:

Skup działek w Białymstoku Zakup krok po kroku

18 Stycznia 2016

Nowoczesne energooszczędne domy - ul. Cedrowa w Białymstoku

19 Października 2015

Centrum Medyczne POGODNA

11 Października 2015

Rozpoczęcie budowy Apartamentów Pogodna

Wyszukaj mieszkanie

  1. Typ
  2. Lokalizacja
  3. Inwestycja
  4. Liczba pokoi
  5. Metraż

Kosacki Budownictwo

ul. Pogodna 4

Białystok

Biuro sprzedaży

+48 501 088 077+48 501 088 077

miroslawkosacki@gmail.com

© 2017 Kosacki Budownictwo. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka cookies

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna